Wiadomości

Wpadł ze znaczną ilością amfetaminy podczas kontroli drogowej

Brodniccy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili i zabezpieczyli prawie 240 g amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego kierowcę oraz pasażerkę auta. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, za co może trafić za kraty nawet na 10 lat.

Wczoraj (4.01.18) brodniccy policjanci w miejscowości Małki zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którym podróżowały dwie osoby. W trakcie czynności mundurowi wezwali kierowcę i pasażerkę do wydania wszystkich przedmiotów, których posiadanie jest zabronione. Kobieta bez chwili wahania wyjęła ze swojej odzieży plastikowy pojemnik, w którym znajdował się worek foliowy,a w nim biały proszek.

Policjanci, mając podejrzenie, że jest to amfetamina, zatrzymali parę brodniczan i przetransportowali do komendy. Tam, po sprawdzeniu narkotesterem przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Była to amfetamina o wadze prawie 240 g. Oboje trafili do policyjnego aresztu.

W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania 28-latka, policjanci ujawnili również woreczek strunowy z marihuaną. Mężczyzna usłyszał dzisiaj (5.01.18) zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Agnieszka Łukaszewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony