Wiadomości

Odpowie za włamanie do mieszkania sąsiada

Data publikacji 09.01.2018

Policjanci z Solca Kujawskiego zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do mieszkania swojego sąsiada. Funkcjonariusze część skradzionego mienia odzyskali. Teraz podejrzany za popełnione przestępstwo będzie odpowiadać przed sądem.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, jakie przyjęli soleccy policjanci. Z relacji zgłaszającego wynikało, że doszło do włamania do jednego z mieszkań w Solcu Kujawskim. Na miejsce pojechali funkcjonariusze.

Tam przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody. Jak się okazało, sprawca okradł mieszkanie między innymi z telewizorów. Wartość strat oszacowano na blisko 1200 złotych. Policjanci zaczęli analizować zgormadzone informacje. Trop doprowadził ich do mężczyzny, który był sąsiadem pokrzywdzonego.

Wczoraj (08.01.2018) funkcjonariusze złożyli "wizytę" podejrzewanemu 33-latkowi. W jego mieszkaniu kryminalni odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (09.01.2018) soleccy śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 33-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony