Wiadomości

Plakaty promujące dzielnicowych w szkołach powiatu rypińskiego

Data publikacji 26.01.2018

Rypińscy dzielnicowi odwiedzają Szkoły Podstawowe na terenie powiatu. Policjanci w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” przekazują plakaty, z których można dowiedzieć się, jak w łatwy sposób skontaktować się z dzielnicowym.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie spotykają się z dyrektorami szkół podstawowych powiatu. Podczas wizyt rozdają plakaty, na których znajdują się dane kontaktowe do dzielnicowego. Umieszczone zostały one w miejscach ogólnodostępnych, dzięki czemu rodzice odwiedzający szkołę z łatwością poznają policjanta, któremu podlega dany rejon.

Ponadto, podczas spotkań funkcjonariusze omówili funkcjonowanie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”. Spotkania te były też okazją do omówienia działań policji podczas zbliżających się ferii zimowych.

Dotychczas policjanci odwiedzili Szkoły Podstawowe w Rypinie, Nadrożu, Kowalkach, Nowym Kobrzyńcu, Zakroczu, Sosnowie, Okalewie, Skrwilnie, Skudzawach i Rogowie. Kolejne spotkania odbędą się już wkrótce.

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony