Odpowie za posiadanie narkotyków - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 24.04.2018

Kryminalni z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Za złamanie przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło przed godziną 02:00 w centrum miasta. Wcześniej policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Kryminalni namierzyli go w towarzystwie kolegi na ulicy Wąskiej.

Mężczyźni na widok funkcjonariuszy próbowali schować się w pobliskiej bramie. Niemniej jednak, szybko w padli w ręce policjantów. W trakcie ich sprawdzania okazało się, że 27-latek posiada przy sobie woreczek z zielonym suszem roślinnym, woreczki z białym proszkiem oraz 23 tabletki.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone środki to marihuana, amfetamina oraz ekstazy. Łącznie zabezpieczono kilkadziesiąt porcji narkotyków. 27-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski