Wiadomości

Nie uniknie odpowiedzialności

Data publikacji 25.04.2018

Do 10 lat więzienia grozi 35-letniemu mężczyźnie, który dokonał przestępstwa w lutym, a w kwietniu został namierzony i zatrzymany przez kryminalnych. Zarzut, który usłyszał to kradzież rozbójnicza i uszkodzenie ciała pracownicy sklepu.

Wczoraj (24.04.18) kryminalni z Inowrocławia doprowadzili do oskarżyciela i sądu zatrzymanego dzień wcześniej 35-letniego mężczyznę. Usłyszał on zarzut kradzieży rozbójniczej i uszkodzenia ciała pracownicy sklepu.

Do zdarzenia doszło w lutym, blisko dwa miesiące temu. Wówczas, do jednego z marketów wszedł mężczyzna, zabrał butelkę alkoholu i chciał z nią wyjść. Gdy interweniowała pracownica sklepu, uderzył ją i uciekł.

Kryminalni, którzy zajmowali się sprawą ustalili przebieg przestępstwa i wytypowali osobę, która mogła mieć z nim związek. Od tamtej pory poszukiwali 35-letniego mężczyzny, który się ukrywał. Kilka dni temu policjanci namierzyli go w mieszkaniu matki i tam go zatrzymali. Policjanci wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Wczoraj (24.04.18), zarówno prokurator, jak i sędzia, ocenili zebrane przez kryminalnych dowody i na tej podstawie podjęli decyzję, że najbliższe 2 miesiące 35-latek spędzi tymczasowo a areszcie. Teraz podejrzany musi liczyć się z karą więzienia do 10 lat.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony