Wiadomości

Czterech mężczyzn odpowie za pobicie

Rypińscy kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn pod zarzutem pobicia 23-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, do którego doszło podczas imprezy plenerowej. Mimo, że pokrzywdzony nie miał nawet podejrzeń kto go pobił, policjanci szybko to ustalili. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu żuromińskiego i jeden rypińskiego. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (12.05.18) rypińscy policjanci zostali poinformowani o pobiciu 23-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, do którego miało dojść dzień wcześniej (11.05.18) podczas imprezy plenerowej w Skrwilnie. Jak wynika ze złożonego zgłoszenia czterech mężczyzn zaczepiło pokrzywdzonego, a następnie po krótkiej wymianie zdań zaczęli go bić i szarpać. Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie policjanci przystąpili do pracy. Zaczęli zbierać dowody w sprawie i ustalać kim byli sprawcy, ponieważ poszkodowany  w ogóle ich nie znał. Na podstawie swoich ustaleń wytypowali czterech mężczyzn.

We wtorek (15.05.18) kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu żuromińskiego oraz 31-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego, natomiast wczoraj (16.05. 18) dołączyli do nich kolejni dwaj mieszkańcy powiatu żuromińskiego w wieku 20 i 26 lat.   

Wszyscy usłyszeli zarzut udziału w pobiciu 23-latka, narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony