Wiadomości

Skonfiskowana amfetamina, marihuana i ekstazy

Kryminalni z toruńskiego komisariatu na Rubinkowie zatrzymali 31-latka z Torunia. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę i ekstazy. Dzisiaj do tej sprawy został zatrzymany 29-latek, który ich udzielał. Grozi im do 10 lat więzienia.

W  miniony poniedziałek (11.06.18) o godz. 13:00 w Toruniu przy ul. Chełmińskiej  kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili go wylegitymować. Mężczyzna miał przy sobie charakterystyczną tabletkę, która sugerowała podejrzenie posiadania narkotyków.

Funkcjonariusze podjęli decyzję o przeszukaniu jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli cały wachlarz narkotyków. Zabezpieczyli zielony susz, biały proszek i tabletki. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to marihuana, amfetamina i ekstazy. Policjanci zważyli wszystkie zabezpieczone środki. Marihuany było ponad 45 g, amfetaminy ponad kilogram i 1023 sztuk tabletek ekstazy.

Zatrzymany przez kryminalnych mężczyzna to 31-latek z Torunia. Trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

To nie koniec sprawy. Dzisiaj (13.06.2018) do tej sprawy został zatrzymany kolejny podejrzany. To 29- latek. Policjanci udowodnili mu udzielanie środków odurzających. Jemu również grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci wnioskują o ich tymczasowe aresztowanie.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska Oficer Prasowy KMP w Toruniu
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony