Wiadomości

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

W piątek (15.06.2018) grudziądzcy kryminalni, w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza, ujawnili znaczną ilość narkotyków. Do sprawy policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

W miniony piątek (15.06.2018) grudziądzcy kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza może znajdować się duża ilość środków odurzających. Policjanci udali się pod wskazany adres w celu potwierdzenia tej informacji. Do czynności użyli również policyjnego psa, wyszkolonego do wyszukiwania narkotyków.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 555 sztuk tabletek ecstasy oraz ponad 300 gramów substancji psychoaktywnych. Do sprawy kryminalni zatrzymali 55-letniego mieszkańca Grudziądza.

W sobotę (16.06.2018) mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Policjanci doprowadzili zatrzymanego do Sądu Rejonowego w Grudziadzu, który na wniosek prokuratura zadecydował, że podejrzany trafi na 3 miesiące do aresztu.

Za to przestępstwo narkotykowe 55-latkowi zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Jacek Jeleniewski
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony