Wiadomości

Nieuczciwy klient wpadł w zasadzkę golubsko-dobrzyńskich kryminalnych

Data publikacji 19.07.2018

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni wyjaśnili sprawę kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kolejnego przestępstwa 39-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty 15 kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie 7 300 zł. na szkodę właściciela sklepu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Golubsko-dobrzyńscy policjanci jakiś czas temu zostali poinformowani przez właściciela jednego ze sklepów, że z kasy od miesiąca systematycznie "giną pieniądze". Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, już od pewnego czasu mieli przypuszczenia co do sprawcy. Wczoraj ostatecznie sprawę tę wyjaśnili. Sprawcą kradzieży okazał się... stały klient, który wykorzystując fakt, że sprzedawca obsługiwał innych, wychodząc na teren sklepu, z kasetki systematycznie zabierał gotówkę w kwocie od 500 do 600 zł.

Wczoraj (18.07.18), gdy przyszedł po kolejną gotówkę czekali na niego kryminalni, którzy zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku. Jeszcze tego samego dnia 39-latek  usłyszał zarzuty 15 kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie 7 300 zł. na szkodę właściciela sklepu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Autor: asp. szt. Małgorzata Lipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska