Wiadomości

Policjanci z Bydgoszczy wspomagają funkcjonariuszy z Grudziądza

Data publikacji 20.07.2018

Policjanci z oddziału prewencji z Bydgoszczy pracują w Grudziądzu, wspomagając w ten sposób miejscowych funkcjonariuszy z „drogówki”. Wspólne służby mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Większa ilość mundurowych umożliwia objęcie nadzorem większego rejonu. Dzisiaj funkcjonariusze zwracać będą szczególną uwagę na kierowców przekraczających dopuszczalne prędkości.

Dzisiaj (20.07.18) na służbę do Grudziądza przyjechali policjanci z Bydgoszczy. Pięciu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy pracuje na terenie miasta, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dodatkowe zasilenie osobowe miejscowych policjantów umożliwia skierowanie na drogi większej ilości patroli. Dzisiaj policjanci w całym kraju prowadzą wzmożone działania pn. „Prędkość”, tym bardziej przyda się dodatkowe wsparcie.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy nie po raz pierwszy odwiedzają Grudziądz. Wspólne służby realizowane są już od dłuższego czasu. Wzajemna współpraca z pewnością przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach powiatu.

Autor: st. asp. Jacek Jeleniewski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony