Wiadomości

Aresztowany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 27.07.2018

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu doprowadzili do sądu 23-latka podejrzanego o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Kryminalni w jego mieszkaniu znaleźli ponad 1800 g amfetaminy i ponad 11 g marihuany. Sąd aresztował mężczyznę na najbliższe 3 miesiące. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu doprowadzili do sądu 23-latka podejrzanego o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Przypomnijmy: mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek (23.07.18) rano. Kryminalni już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że w domu 23-latka mogą znajdować się zakazane substancje. Funkcjonariusze, podczas przeszukania mieszkania, znaleźli foliowe opakowania z białym proszkiem w środku oraz woreczki z zielonym suszem roślinnym. Wstępne policyjne testy wykazały, że w opakowaniach było ponad 1800 g amfetaminy i ponad 11 g marihuany.

Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków i usiłowaniem wprowadzenia ich do obrotu. Sąd przychylił się do wniosku organów ścigania i aresztował mężczyznę na najbliższe 3 miesiące.

Za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony