Wiadomości

Włącz się w poprawę bezpieczeństwa i zaznacz swój sygnał na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 07.09.2018

Inowrocławska policja promuje narzędzie - Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, by każdy miał wpływ na to co się wokół niego dzieje. Dzięki Starostwu Powiatowemu, które aktywnie włącza się w zagadnienia prewencyjne prowadzone przez Policję i finansuje poszczególne przedsięwzięcia, zostały wykonane upominkowe magnesy dla mieszkańców.

Ich treść zawiera informacje i wskazówki jak skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Materiał promocyjny wczoraj (06.09) trafił do rodziców i opiekunów dzieci, którzy zostali zaproszeni na finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”. Prócz nagrodzenia dzieci, policjanci mieli też ważny przekaz dla dorosłych. Koordynator Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa asp. Dariusz Filipczak, omówił zasady działania Mapy i wręczył rodzicom w ramach upominku magnesy. Ten drobny gadżet pozwoli im pamiętać o tak ważnym narzędziu policyjnej pracy i korzystać z niego, gdy zauważą niepokojący problem społeczny.

Wszystko po to, aby jak najwięcej osób miało wiedzę na ten temat i mogło z tego narzędzia korzystać. Zapraszamy na stronę inowrocławskiej policji: www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl  Tam znajdziemy szczegółowe informacje o zasadach pracy z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony