Wiadomości

Poszukiwany zatrzymany podczas interwencji

Data publikacji 22.10.2018

Policjanci z komisariatu w Kcyni, pow. nakielski zatrzymali 37-latka, za którym sąd prowadził poszukiwania w związku z oszustwami, jakie miał na sumieniu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie poszukiwany trafił za więzienne mury.

W miniony piątek (19.10.18), przed północą, dyżurny szubińskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na teren jednej z posesji w gminie Kcynia, pow. nakielski, przyjechał nieznany zgłaszającemu mężczyzna i dobija się do drzwi jego mieszkania. Aby wyjaśnić co też ów nieznajomy w środku nocy szuka na posesji pod wskazany adres pojechali kcyńscy „patrolowcy”. W rozmowie z zastanym na podwórku mężczyzną dowiedzieli się, że przyjechał on do swojej koleżanki, jednak nikt nie chce go wpuścić do mieszkania.

Policjanci, podczas rozmowy z 37-latkiem, sprawdzili w policyjnych systemach jego personalia. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu chodzieskiego powinien przebywać w zakładzie karnym, gdyż był poszukiwany przez sąd w związku z szeregiem oszustw, jakie miał na sumieniu.

Mundurowi dowieźli zatrzymanego do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Następnego dnia (20.10.18) został przewieziony do zakładu karnego. Teraz, zgodnie z wyrokiem sądu, przez rok będzie oglądał świat zza krat.

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony