Wiadomości

Dzielnicowy z Dobrzynia n/Wisłą recytował poezję

Data publikacji 30.11.2018

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, pow. lipnowski, odbył się wieczór poezji zorganizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród recytatorów na scenie stanął także st. sierż. Bartosz Brański – dzielnicowy z dobrzyńskiego posterunku.

W wyjątkowej uroczystości, podczas której nie brakowało wzruszeń, wziął udział w tym tygodniu dzielnicowy z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą, pow. lipnowski. W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbył się wieczór poetycki utrzymany w duchu patriotycznym. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście uczcili w ten sposób obchodzoną w tym roku 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród licznych, znamienitych recytujących poezję znalazł się także policjant st. sierż. Bartosz Brański.

Imprezę uświetniły występy taneczne uczniów – polonez i taniec z flagami, występy wokalne szkolnego chóru, solistów i nauczycieli oraz występy skrzypaczek z Filharmonii Pomorskiej.

Autor: podkom. Małgorzata Małkińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony