WIADOMOŚCI

Mundurowi z Kcyni promowali program „Dzielnicowy bliżej nas”

Data publikacji 14.03.2019

Pełniący od niedawna służbę na stanowiskach kcyńskich dzielnicowych: sierż. szt. Milena Prajs i sierż. szt. Marcin Pacała spotkali się z przedstawicielami placówek oświatowych w swoich rejonach służbowych. Wizyta miała na celu wzajemne poznanie oraz promowanie programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

W ramach promocji programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” kcyńscy dzielnicowi: sierż. szt. Milena Prajs oraz sierż. szt. Marcin Pacała odwiedzili placówki oświatowe w swoich rejonach służbowych. W części spotkań uczestniczył także nowy Szef kcyńskich mundurowych asp. szt. Artur Woźniak. 

Celem wizyty mundurowych w szkołach i przedszkolach było wzajemne poznanie się, a także omówienie zasad współpracy oraz sposobów rozwiązywania bieżących problemów. Spotkania te były ważne, gdyż dzielnicowi od niedawna pełnią służbę na swoich stanowiskach, a współpraca z placówkami oświatowymi stanowi bardzo ważny element ich pracy. Podczas rozmów z dyrektorami placówek oraz ich przedstawicielami policjanci wymienili się spostrzeżeniami oraz zaoferowali gotowość do współpracy. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska