Wiadomości

Amfetamina, marihuana i rośliny konopi indyjskich zabezpieczone przez bydgoskich policjantów

Data publikacji 05.04.2019

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 34-latka, który w mieszkaniu na terenie Śródmieścia miał amfetaminę, marihuanę i rośliny konopi indyjskich. Zabronione substancje trafiły do badań, a bydgoszczanin do policyjnego aresztu. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.

Policjanci z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali go w momencie, gdy wchodził do swojego mieszkania. Po przedstawieniu powodu wizyty funkcjonariusze przystąpili do przeszukania zajmowanego przez niego lokalu. Zabezpieczyli tam 22 woreczki strunowe z amfetaminą o łącznej wadze ponad 20 gramów, woreczek marihuany, dwie rośliny konopi indyjskich, pieniądze, telefon komórkowy oraz przedmioty służące do uprawy roślin konopi.

34-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Bydgoszczanin usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji psychoaktywnych.

Dzisiaj (05.04.2019) mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora, który po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym zastosował wobec niego policyjny dozór.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony