Wiadomości

„Włocławski Bieg Przyjaźni dla Autyzmu” z udziałem policjantów

Data publikacji 08.04.2019

Policjanci chętnie biorą udział w działaniach, których celem jest integracja różnych środowisk. Jedna z takich imprez odbyła się we Włocławku na stadionie OSIR, gdzie sztafety w różnym wieku rywalizowały podczas „Włocławskiego Biegu Przyjaźni z Autyzmem”. W zawodach, w których uczestniczyły różnego rodzaju włocławskie firmy i instytucje nasza sztafeta zajęła I miejsce.

W niedzielę (7.04.19) na stadionie OSIR-u we Włocławku odbyła się impreza poświęcona integracji wszystkich mieszkańców pod hasłem „Włocławski Bieg Przyjaźni z Autyzmem”. Jednym z organizatorów był Zespół Szkół nr 3 we Włocławku, który zaprosił do udziału różne instytucje i zakłady pracy. Wśród nich nie mogło zabraknąć sztafety policyjnej w składzie: sierż. szt. Tomasz Pniewski, sierż. Ireneusz Sekretarski, sierż. szt. Witold Kujawski i st. post. Emil Zawadzki. 

Nasza reprezentacja składająca się z policjantów z Włocławka i Bydgoszczy wzięła udział w sztafecie 4 x 400 metrów. W sportowej rywalizacji zakończyliśmy sztafetę sukcesem zajmując I miejsce, jednak, jak podkreślili mundurowi, nie to było najważniejsze.  

Zwycięzcami zmagań sportowych byli wszyscy uczestnicy i to im należą się gratulacje, bo najważniejsze jest "przełamywanie barier". 

Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony