Wiadomości

Konkurs dotyczący KMZB

Data publikacji 20.05.2019

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego pt. „Wiem co to Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – katalog zagrożeń, jak im przeciwdziałać”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od IV do VIII szkół podstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego. Włączamy w niego również rodziców i opiekunów.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu i Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu. Jego celem edukacja w zakresie podnoszenia świadomości, że warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo, zapoznanie się dzieci, młodzieży oraz ich rodziców z policyjnym narzędziem jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zagrożeń jakie można zgłaszać poprzez Mapę oraz zaprezentowanie właściwych zachowań polegających na niwelowaniu zagrożeń i wskazanie prawidłowych postaw.

http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/97477,Konkurs-dotyczacy-KMZB-Zapraszamy-do-iego-uczniow-klas-IV-VIII.html

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz

Powrót na górę strony