Policjantka z bydgoskiego Śródmieścia na podium biegu „Potulicka Piątka” o puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach

1 czerwca 2019 roku w Potulicach odbył się IV Bieg Przełajowy na 5 km „Potulicka Piątka” o puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach. Jedną z zawodniczek była policjantka z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. W kategorii, w której startowała zajęła 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych startach.

Tegoroczny bieg „Potulicka Piątka” o puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach był szczególny, gdyż odbył się w Dniu Dziecka. Dlatego też każdy z biegaczy (łącznie 51) otrzymał spersonalizowany numerek zawodnika przedstawiający różne postaci – bohaterów dziecięcych bajek.

Trasa biegu wyznaczona została na 2,5 km pętli ulicami oraz leśnymi i polnymi ścieżkami Potulic. Start i meta biegu znajdowały się na terenie boiska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

W biegu wzięła udział st. sierż. Izabela Cichulska Quaas, która z czasem 30:40 zameldowała się na mecie. Tym samym policjantka z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą śródmiejskiego komisariatu zajęła drugie miejsce w kategorii Open Kobiet (służby mundurowe).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska