Wiadomości

Bydgoscy policjanci na rzecz małych, niepełnosprawnych sportowców

Policjanci z komisariatu na Wyżynach wspólnie z kolegami z wydziału prewencji bydgoskiej komendy wspierają projekt muzyczny Stowarzyszenia „Serduszko na Dłoni” na rzecz niepełnosprawnych bydgoskich zawodników sportowych, marzących o wyjeździe na igrzyska olimpijskie do Tokio w 2020 roku. Realizacja teledysku przy udziale wybitnych sportowców, policji i ludzi zaangażowanych, pomoże w zbiórce pieniędzy.

11 czerwca 2019 roku nakręcono pierwsze kadry teledysku promującego pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży z naszego regionu. W akcję Stowarzyszenia „Serduszko na Dłoni" na rzecz bydgoskich niepełnosprawnych sportowców włączyły się Zespoły do Spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny oraz Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Gollobowi, który zechciał czynnie uczestniczyć w projekcie  zachęcając do wsparcia niepełnosprawnych zawodniczek i przekazał na licytację swój autograf złożony na koszulce Stowarzyszenia.

Mamy nadzieję, że marzenia młodych sportowców się zrealizują i będą reprezentowali Polskę na igrzyskach w Tokio.

Autor: mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski / KP Bydgoszcz- Wyżyny
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Powrót na górę strony