Zatrzymany krótko po rozboju - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Zatrzymany krótko po rozboju

Data publikacji 18.07.2019

Policjanci z Włocławka zatrzymali mężczyznę, który we wtorkowe południe zaatakował 35-latkę i zabrał jej pieniądze. 20-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut rozboju, za co grozi do 12 lat więzienia.

Dyżurny włocławskiej komendy otrzymał we wtorek (16.07.19) zgłoszenie, iż w jednej z miejscowości w powiecie włocławskim miało dojść do rozboju. Z relacji zgłaszającej wynikało, że podszedł do niej młody mężczyzna, który przemocą zabrał jej pieniądze. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił rysopis napastnika i rozpoczął jego poszukiwania. Funkcjonariusze szybko trafili na trop 20-latka odpowiadającego wyglądem poszukiwanemu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i do wyjaśnienia sprawy zabezpieczyli znalezione przy nim pieniądze oraz telefon komórkowy. 20-latek został doprowadzony do komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia, po zebraniu całego materiału dowodowego, policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju, za co może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Publikacja: Kamila Ogonowska
  • Policjant prowadzi podejrzanego o rozbój
Ładowanie odtwarzacza...