Poszukiwany miał przy sobie narkotyki - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Poszukiwany miał przy sobie narkotyki

Data publikacji 30.07.2019

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 32-latka, który miał przy sobie ponad 20 g amfetaminy. Poza tym mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez toruńską prokuraturę. 32-latek trafił za kraty. Wkrótce usłyszy zarzut za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj (29.07.19) około 23:00 dyżurny komisariatu na toruńskim Śródmieściu otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który awanturuje się na Szosie Chełmińskiej. Mężczyzna chciał dostać się do zamkniętego już lokalu rozrywkowego. Dyżurny natychmiast wysłał tam mundurowych. Na miejscu funkcjonariusze zastali 32-letniego awanturnika. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczki z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały, że było w nich ponad 20 g amfetaminy.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło też na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez jedną z toruńskich prokuratur. 32-latek trafił do celi. Jeszcze dzisiaj (30.07.19) usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat więzienia. Później awanturnik trafi do jednostki penitencjarnej.