Seryjny złodziej zatrzymany - WIADOMOŚCI - Policja Kujawsko-Pomorska

WIADOMOŚCI

Seryjny złodziej zatrzymany

Policjanci włocławskiej "patrolówki" zatrzymali seryjnego złodzieja sklepowego. 26-latek podejrzany jest o liczne kradzieże w sklepach na terenie Włocławka. Mundurowi odzyskali część zabranych przez niego rzeczy. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek (9.08.19) funkcjonariusze włocławskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który dokonał kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Mundurowi szybko ustalili, iż 26-latek kilkakrotnie wynosił stamtąd towary bez płacenia. Jego łupem padały artykuły spożywcze i sprzęt rtv, kosmetyki czy biżuteria. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu skradzione łupy o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Zatrzymany przez policjantów 26-latek znany jest stróżom prawa. Był wielokrotnie notowany m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu. Zebrany przez "dochodzeniowców" materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży na terenie jednego ze sklepów, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Nie jest wykluczone, że mężczyzna wkrótce usłyszy kolejne zarzuty.

Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Publikacja: Kamila Ogonowska