Wiadomości

Kontrterroryści z Bydgoszczy wzięli udział w challengu dla młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja

Data publikacji 13.06.2024

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy bez chwili namysły przyjęli wyzwanie! Challenge dla młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja. To policjant z garnizonu łódzkiego, który został ciężko ranny na służbie i walczy o zdrowie. Udział w challengu ma na celu wsparcie Krzysztofa w tym trudnym okresie. Wraz z wyzwaniem prowadzona jest zbiórka pieniędzy na jego rehabilitację.

6 stycznia młodszy aspirant Krzysztof Sobieraj z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach kontrolował prędkość na jednej z głównych ulic miasta. Policjanci postanowili zatrzymać kierującego, który jechał z nadmierną prędkością. Mimo wydawanych sygnałów do zatrzymania pojazdu, kierowca nie zwolnił i potrącił młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja.

Policjant doznał poważnych obrażeń. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala. Teraz policjant wymaga długiej rehabilitacji. Po zdarzeniu policjanci w całym kraju wspierają kolegę przez uczestnictwo w organizowanych dla niego akcjach. Jedną z nich jest udział w challengu, podczas którego wykonuje się pompki.

W kujawsko-pomorskim garnizonie do challengu nominowani zostali policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Bydgoszczy,

Teraz policjanci z SPKP w Bydgoszczy nominowali do udziału w akcji kontrterrorystów z Łodzi.

Wraz z wyzwaniem prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie portalu zrzutka.pl.
 

 

Autor: mł.insp. Monika Chlebicz
Publikacja: mł. insp. Monika Chlebicz

Powrót na górę strony